مشاوره رایگان : 09382117758
ساعت های کاری مطب : شنبه تا پنج شنبه 9 الی 19
Blog
مراقبت های پس از عمل جراحی پلک

جراحی پلک یکی از انواع جراحی ‎ها است که نیاز به دوره بهبودی و مراقبت ‎های پس از عمل دارد. پس از عمل بلفاروپلاستی ممکن است شما دچار ورم چشم و عوارض جانبی دیگر شوید. در این مقاله قصد داریم شما را با جراحی پلک آشنا کنیم.

ادامه مطلب
Blog
تزریق چربی به صورت، لب و گونه

امروزه استفاده از تزریق چربی به صورت و گونه و لب و ... به یکی از روش های رایج برای زیبایی تبدیل شده است. اگر شما هم قصد دارید برای از بین بردن نواقص صورتتان از این روش استفاده کنید، تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

ادامه مطلب
Blog
پتوز چیست و چگونه درمان می شود؟

افتادگی پلک یکی از مشکلات زیبایی است که امکان دارد اعتماد به نفس افراد را تحت تاثیر قرار دهد. در این مطلب قصد داریم بررسی کنیم این مشکل چیست و چگونه درمان می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر با تیم دکتر دواچی تا انتهای این مطلب همراه باشید.

ادامه مطلب
Blog
دوران نقاهت جراحی پلک

جراحی پلک نیازمند مدت زمانی برای نقاهت بعد از عمل است که در این دوره رعایت برخی باید و نبایدها توسط بیمار بسیار حائز اهمیت می باشد. در این مقاله قصد داریم تمام اطلاعات لازم درباره دوران نقاهت پس از عمل پلک را با هم مرور کنیم.

ادامه مطلب
Blog
آنچه باید در مورد تزریق چربی بدانید

یکی از راه های زیبا سازی صورت، تزریق چربی به آن است. این روش برای از بین بردن چین و چروک و افتادگی پوست استفاده می شود. در این مطلب قصد داریم تمام نکات مربوط به این روش را بررسی کنیم. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

ادامه مطلب
Blog
تزریق چربی به صورت و کاربرد آن

تزریق چربی به صورت یکی از پرتقاضا ترین عمل های زیبایی است که امروزه افراد برای اینکه چهره بهتری داشته باشند تن به آن می دهند. از آنجایی که این روش امروزه بسیار رایج شده است، خالی از لطف نیست که نکات مربوط به آن را بررسی کنیم.

ادامه مطلب