مشاوره رایگان : 09382117758
ساعت های کاری مطب : شنبه تا پنج شنبه 9 الی 19

تزریق چربی به صورت، لب و گونه

زیبایی صورت از دیر باز مورد توجه بوده اما معیارهای این زیبایی در دوره ‎های مختلف با هم فرق دارد و همچنین هرچقدر سن بالا می رود چین و چروک هایی به صورت می‎ افتد که اعتماد به نفس افراد را نسبت به زیباییشان کم می کند. امکان ندارد وقتی اولین چین و چروک را روی صورت خود ببینید بارها و بارها فکر نکنید چگونه می توان این چین و چروک را برطرف کرد. امروزه تزریق چربی به صورت و گونه و لب و حتی دیگر نواحی بدن به یکی از راه های نزدیک شدن به معیارهای زیبایی و همچنین جوان به نظر آمدن تبدیل شده است. عده زیادی از افراد برای تزریق به کلینیک های زیبایی مراجعه می کنند. این ترزیق به جوان سازی و فرم دادن به صورت و لب ها کمک زیادی می کند. همچنین با این روش چین و چروک صورت را نیز می توان برطرف کرد. روش های  زیادی برای این کار وجود دارد که ما قصد داریم یکی از بهترینشان را به شما معرفی کنیم. در این مطلب قصد داریم تمام نکات ریز و درشت درباره ترزیق چربی به صورت و لب و گونه را بررسی کنیم. اگر شما هم به کسب اطلاعاتی در این زمینه علاقمند هستید، تا انتهای این مطلب  با ما همراه باشید.

تزریق چربی چیست؟

قبل از هر چیز بهتر است ببینیم این تزریق چیست و چگونه عمل می کند. این روش را باید راهی برای جوان سازی و فرم دادن به بدن است که در این روش از طریق چربی های اضافه بدن را برداشته و به قسمت هایی که نیاز است حجیم شود اضافه می شود. در واقع این روش را باید نوعی پیوند چربی دانست. با این روش با یک تیر دو نشان می زنید . چربی های اضافه بدنتان را خارج می کنید و به کمک همین چربی ها قسمت هایی را که نیاز به حجیم شدن دارد مثلا لب و گونه، به سایز دلخواه می رسانید . از تزریق های رایج چربی به بدن می‎ توان به لب، بدن، صورت و همچنین گونه اشاره کرد.
 یکی از دلایلی که باعث می شود چربی لازم برای پیوند را از بدن خود شما بردارند، این است که مطمئن باشند پیوند جواب خواهد داد. ممکن است در صورتی که چیزی خارج از بدنتان به آن اضافه کنند، بدنتان آن را قبول نکند، یعنی پیوند را پس بزند و دچار مشکل شود. این روش همچنین زمان ماندگاری به صورت را افزایش می دهد. امروزه افراد زیادی هستند که با کمک روش تزریق کردن چربی بدنشان را به فرم ایده آل می رسانند و از آنجایی که زیبایی و خوش اندامی یکی از چیزهای لازم برای داشتن اعتماد به نفس است، از این طریق به خود کمک می کنند.

مراحل تزریق کردن چربی

تزریق کردن چربی از طریق چند مرحله کوتاه ساده انجام می شود که این مراحل به شرح زیر است:
در مرحله اول ابتدا باید چربی مورد نیاز به کمک یک سوزن بسیار کوچک زیر پوستی برداشت شود. این  مرحله نیاز به دقت فراوانی دارد زیرا ممکن است به بافت آنها آسیب برسد و در آن صورت دیگر قابل استفاده نباشد. سپس در مرحله بعدی چربی خارج شده از بدن جداسازی می شود و این جدایی را برای این انجام می دهند که در این عمل تزریق به جز نباید هیچ چیز دیگری برای پیوند وجود داشته باشد. در غیر این صورت کار به درستی انجام نمی شود. پس از آن در مرحله سوم و آخرین مرحله تزریق انجام می شود. برای این عمل از یک نوع سرنگ مخصوص استفاده و چربی به موارد مورد نظر اضافه می شود. بعد از عمل نیز تنها کار باید انجام دهید مراقبت از خود و تزریقی که انجام داده اید، است.

مزایای تزریق کردن چربی

تزریق چربی هم مانند هر کار دیگری مزایا و معایب زیادی دارد و از آنجایی که روش های زیادی هم برای جوان سازی وجود دارد؛ افرادی که قصد این کار دارند ابتدا مزایا و معایب روش های مختف را بررسی کرده و کنار هم می گذارند و سپس بهترین روش را انتخاب می کنند. مزایای تزریق به شرح زیر است:

  • تزریق کردن چربی یک روش طبیعی محسوب می شود که در آن مواد اصلی کار از بدن خود انسان گرفته شده است و هیچ چیز غیر طبیعی وارد بدن شما نخواهد شد.

  • این روش را را باید بر خلاف روش های دیگر که ممکن است خطرات و عوارض جانبی داشته باشند، باید یک درمان بی خطر دانست.

  • احتمال اینکه کسی به این تزریق واکنش آلرژیک داشته باشد بسیار کم است. بنابراین در این روش نباید نگران آلرژی ها بود.

  • این روش درصد ماندگاری بالایی دارد و برای مدتی طولانی حالت خود را حفظ می کند.

  • پس از تزریق نمودن چربی به گونه، صورت و دیگر نواحی بدن نیازی نیست برای مدت طولاتی استراحت کنید و می توانید به سرعت به سر کار و فعالیت های روزانه تان بازگردید

  • هزینه این تزریق به صورت و دیگر نواحی بدن نسبت به دیگر روش های موجود که برای جوان سازی انجام می شود، مناسب تر است.

مزایای تزریق چربی 

عوارض تزریق کردن چربی

همانطور که ذکر شد این روش هم مانند تمام روش های دیگر عوارضی را به دنبال خواهد داشت. قبل از اینکه به عوارض تزریق چربی به لب، صورت و دیگر نواحی بپردازیم باید تاکید کنیم که این روش یکی از کم خطرترین ها محسوب می شود که البته عوارض آن به شرح زیر است:

  • ممکن است در ناحیه تزریق کمی احساس درد، سوزش و یا فشار کنید.

  • ممکن است ناحیه تزریق چند روز بعد از عمل به سوزش، کبودی، ورم و ترشح مایه خونی دچار شود. ( در این صورت نگران نباشید. این یک مشکل طبیعی است.

  • رنگ پریدگی و جای زخم نزدیک محل تزریق نیز می تواند از عوارض این تزریق به صورت و دیگر نواحی بدن باشد.

قیمت تزریق کردن چربی

همانطور که در بالا هم به آن اشاره کردیم، قیمت تزریق چربی نسبت به دیگر روش های موجود مناسب تر است. این موضوع کسانی را که نمی توانند هزینه بالایی برای جوان سازی پرداخت کنند، به سمت این روش می کشاند. دلیل قیمت پایین تر این روش نسبت به دیگر روش ها این است که مواد از بدن خود مشتری تامین می شود و نیازی به هزینه مجدد نیست و دیگر موادی که در این عمل استفاده می شود نیز قیمت چندانی ندارد. از این رو نباید زیاد نگران قیمت این تزریق بود.

کلام آخر

در پایان این مطلب باید گفت روشی که درباره آن حرف زدیم یکی از بی خطرترین و ارزان ترین روش های جوان سازی است. این روش که می توان آن را برای نواحی زیادی از بدن استفاده کرد، مزایای زیاد و عوارض کمی نسبت به دیگر روش ها دارد تنها کافی است که پس تزریق نکاتی را که دکتر به شما گوشزد می کند، رعایت کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید. بهتر است قبل از انجام تزریق درباره همه چیز آن چه قبل و چه بعد از تزریق از پزشکتان سوال کنید. مثلا از پزشک بپرسید بعد از تزریق چربی به صورت چه بخوریم یا برای ماندگاری تزریق چربی به گونه چه کارهایی باید انجام دهیم و دیگر سوال هایی از این دست. یقینا وقتی همه چیز را درباره این مساله بدانیم بهتر نتیجه خواهیم گرفت و همچنین با خیال راحت تر تزریق را انجام خواهید داد.

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
Your message is required.